Strona główna / Szkolenia online / Gryzaki w gabinecie logopedy i neurologopedy

Gryzaki w gabinecie logopedy i neurologopedy

mgr Agata Kalina

Logopedka, pedagożka, surdologopedka, terapeutka karmienia. Wykładowca UAM Poznań. Prezeska Fundacji „Cali Mali”. Dyrektorka Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Cali Mali”. Autorka programu „LogoSensoryka” dla logopedów oraz „Oswojenie ma znaczenie” dla terapeutów karmienia.

14.03.2022
Logopedzi, neurologopedzi.

1. Jak wprowadzać gryzakI?

2. Jak wybrać odpowiedni gryzak dla dziecka?

3. Jak oswajać się z gryzakami?

4. Przegląd gryzaków logopedycznych i ogólnodostępnych.

Webinar będzie nagrywany i dostępny przez 48 godz., uczestnicy otrzymają materiały i zaświadczenie o ukończeniu webinaru.

Gryzaki w gabinecie logopedy i neurologopedy
mgr Agata Kalina