Strona główna / Szkolenia online / Diagnoza, terapia i specjalne potrzeby edukacyjne dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego (APD) on-line

mgr Agnieszka Dziedzic

Pedagog specjalny, logopeda-audiolog, neurologopeda. Od kilku lat współpracuje z Polikliniką SUVAG w Zagrzebiu, w której odbywała staż naukowo-dydaktyczny oraz szkolenia doskonalące z metody werbo-tonalnej. Członek Chorwackiego Stowarzyszenia Metody Werbo-tonalnej (Hrvatska Verbotonalna Udruga). Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami mowy i komunikacji z wykorzystaniem elementów metody werbo-tonalnej.

26.10.2021

1. Zaburzenia przetwarzania słuchowego – charakterystyka zaburzenia (definicje, etiologia).

2. Diagnoza APD - diagnoza różnicowa i funkcjonalna

3. Przedstawienie i omówienie poszczególnych typów APD

4. Funkcjonowanie ucznia z APD w klasie

5. Specjalne potrzeby edukacyjno-terapeutyczne – propozycje oddziaływań, dostosowanie   wymagań edukacyjnych do indywidualnych możliwości ucznia, systemy wspomagające słyszenie, treningi słuchowe.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA MATERIAŁY I ZAŚWIADCZENIE O UKOŃCZENIU WEBINARU ON-LINE.

WEBINAR BEDZIE NAGRYWANY, BĘDZIE GO MOŻNA ODTWARZAĆ PRZEZ 48 GODZ.

mgr Agnieszka Dziedzic
26.10.2021 (wtorek)