Strona główna / Szkolenia online / Trening karmienia STEP BY STEP

Trening karmienia STEP BY STEP

mgr Agata Kalina

Logopedka, pedagożka, surdologopedka, terapeutka karmienia. Wykładowca UAM Poznań. Prezeska Fundacji „Cali Mali”. Dyrektorka Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Cali Mali”. Autorka programu „LogoSensoryka” dla logopedów oraz „Oswojenie ma znaczenie” dla terapeutów karmienia.

21.03.2022
Logopedzi, neurologopedzi.

1. Jak prowadzić trening karmienia u małych dzieci?

2. STEP BY STEP strategia małych kroków terapeutycznych.

3. Proste techniki.

4. Przegląd pomocy.

Webinar będzie nagrywany i dostępny przez 48 godz., uczestnicy otrzymają materiały i zaświadczenie o ukończeniu webinaru.

Trening karmienia STEP BY STEP
mgr Agata Kalina