Strona główna / SZKOLENIA DEDYKOWANE / Skuteczna komunikacja w zespole

Skuteczna komunikacja w zespole

mgr Monika Witkowska

Trener, coach, Od 2017 r. certyfikowana nauczycielka mindfulness (program MBSR) i od 2019 r. certyfikowana nauczycielka compassion(program MBCL), współorganizatorka w Polsce kursów MBCL i DMMC (Deepening Mindfulness and Mindful Communication).Ukończyła roczną szkołę Analizy Transakcyjnej.Jest certyfikowaną trenerką PCM®: (Process Communication Model). Ukończyła Program Pomocy Psychologicznej Gestalt i kontynuje naukę w Szkole Psychoterapii Gestalt. Pracuje także metodą NVC i 5 kluczy uważnej komunikacji.

CAŁA POLSKA (Cena za grupę)
Zespoły pracownicze, rady pedagogiczne

1. Znaczenie percepcji w komunikacji - Jak widzę siebie i innych?

♦ postawy życiowe a sposób komunikacji

♦ 6 percepcji wg T.Kahlera

2. Wpływ stresu i stanu psycho-fizycznego na sposób reakcji i komunikacji

♦ model HALT

♦ zdrowe wyrażanie granic

3. Czym są kanały komunikacyjne?

♦ jak przekazywać zrozumiałe komunikaty i jak je przyjmować?

4. Komunikacja na poziomie jawnym i niejawnym

5. Uważność w komunikacji i relacjach

♦ współodpowiedzialność za środowisko pracy i jego jakość

6. Nieporozumienia i konflikty czy jak budować zgrany zespół

♦ 4 etapy rozwoju pracownika wg Blancharda.

♦ 4 style interakcji w firmie i ich wady i zalety

♦ jasne zasady pracy, struktury, zależności i obowiązków

♦ dobry feedback

Czas trwania szkolenia: 8 godzin

Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe i zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

UWAGA: Cena obejmuje szkolenie całej grupy, MOŻEMY DOJECHAĆ do Państwa Placówki.

SZKOLENIA DEDYKOWANE
Skuteczna komunikacja w zespole
mgr Monika Witkowska
CAŁA POLSKA (Cena za grupę)