Strona główna / SZKOLENIA DEDYKOWANE / Sztuczna inteligencja w edukacji

Sztuczna inteligencja w edukacji

mgr Monika Frysz

Trener kompetencji cyfrowych, specjalistą ds. szkoleń i praw autorskich w edukacji. Jako edukator przeprowadziła ponad 2300 szkoleń dla nauczycieli i rad pedagogicznych. Pomaga nauczycielom zgłębiać tajniki sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz rozwijać umiejętności w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w edukacji. Jednocześnie jestem również grafikiem komputerowym,
prowadzi podstawowe oraz zaawansowane szkolenia z CANVY dla edukacji dla szkół i przedszkoli. Jest również wykładowcą akademickim.

CAŁA POLSKA (Cena za grupę)
Nauczyciele przedszkolni, szkolni, pedagodzy, kadra oświaty

Zapraszamy na szkolenie pełne ważnych informacji praktycznych dotyczących zastosowania AI w edukacji.

1. Podstawowe informacje o AI.

2. Przykłady zastosowań sztucznej inteligencji w nauczaniu, uczeniu się i ocenianiu.

3. AI nie boli! Generowanie tekstu za pomocą sztucznej inteligencji.
    ♦ TOP 4 aplikacji do generowania tekstu.
    ♦ Instrukcja jak formułować polecenia, aby AI podawała odpowiednie wyniki.
    ♦ Przykłady promptów do generowania tekstu – e-book.
    ♦ Jak sprawdzić czy tekst napisał uczeń czy sztuczna inteligencja (AI)?

4. Jak generować niepowtarzalne multimedia za pomocą AI?
    ♦ Topowe aplikacje do generowania obrazu.
    ♦ Gdzie szukać inspiracji?

5. Czy AI można w 100% zaufać? Skąd możemy mieć potwierdzenie poprawności informacji?

6. Sztuczna inteligencja w perspektywie czasu – pomoc czy pułapka?

7. Sztuczna inteligencja, jako prawa ręka nauczyciela. Jak zaoszczędzić czas w przygotowaniu materiałów dydaktycznych?

8. Prawo autorskie do generowanych obrazów przez AI.

9. Magiczne funkcje w Canvie.

10. Automatyczne tworzenie prezentacji.

11. Tworzenie testów za pomocą sztucznej inteligencji.

12. Usuwanie wokalu z utworu - samodzielne tworzenie podkładu.

13. Tworzenie automatycznych map myśli z dokumentu PDF.

14. Ożywianie i animowanie rysunków dzieci.

15. Zabawy ze sztuczną inteligencją.

16. Kalambury ze sztuczną inteligencją.

17. Syntezator mowy AI - czytanie dowolnego testu przez lektora w różnych językach.

Uwaga: Szkolenie jest w formie online i trwa 3 godz. dydaktyczne.

Istnieje możliwość przeprowadzenia takiego szkolenia w Państwa Placówce.

Uczestnicy otrzymają materiały i zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

SZKOLENIA DEDYKOWANE
Sztuczna inteligencja w edukacji
mgr Monika Frysz
CAŁA POLSKA (Cena za grupę)