Strona główna / SZKOLENIA DEDYKOWANE / CANVA dla edukacji - specjalna “moc” nauczycieli

CANVA dla edukacji - specjalna “moc” nauczycieli

mgr Monika Frysz

Trener kompetencji cyfrowych, specjalistą ds. szkoleń i praw autorskich w edukacji. Jako edukator przeprowadziła ponad 2300 szkoleń dla nauczycieli i rad pedagogicznych. Pomaga nauczycielom zgłębiać tajniki sztucznej inteligencji, cyberbezpieczeństwa oraz rozwijać umiejętności w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w edukacji. Jednocześnie jestem również grafikiem komputerowym,
prowadzi podstawowe oraz zaawansowane szkolenia z CANVY dla edukacji dla szkół i przedszkoli. Jest również wykładowcą akademickim.

CAŁA POLSKA (Cena za grupę)
Nauczyciele przedszkolni, szkolni, pedagodzy, kadra oświaty

Zapraszamy na niezwykle przydatne szkolenie dla nauczycieli i całej kadry oświatowej. Canva to duże ułatwienie, zostanie przedstawiona Państwu w sposób dostępny oraz przede wszystkim praktyczny tak by można z niej korzystać podczas codziennej pracy.

CANVA dla edukacji - specjalna “moc” nauczycieli - pełna wersja programu za darmo!

♦ Jak uzyskać dostęp?

♦ Jakie dokumenty należy przesłać?

♦ Co należy zrobić w przypadku odrzucenia wniosku?

♦ Jak legalnie wykorzystywać projekty stworzone za pomocą Canvy dla edukacji?

Projektowanie w CANVIE

♦ Jak korzystać z gotowych szablonów i modyfikować na własne potrzeby?

♦ Jak stworzyć projekt od podstaw?

♦ Jak automatycznie generować dyplomy i plakietki z imionami i nazwiskami uczniów?

♦ Jakie są tajniki projektowania plakatów, dyplomów oraz prezentacji?

♦ Jak równomiernie rozmieszczać treści w projekcie i na co zwracać uwagę?

♦ Panel boczny, czyli jak dodawać dodatkowe elementy do projektu i je modyfikować?

♦ Jak umieszczać aktywne linki w projekcie?

♦ Jakie są zasoby dodatkowych aplikacji i programów współpracujących z CANVĄ?

♦ Jak zapisywać i udostępniać stworzone materiały?

♦ Jakie są aktualne trendy w projektowaniu graficznym?

♦ Gotowe karty pracy do pobrania. Gdzie je znaleźć?

Sztuczna inteligencja w CANVIE - magiczne efekty na wyciągnięcie ręki!

♦ Gdzie szukać sztucznej inteligencji (AI) w Canvie?

♦ Jak sztuczna inteligencja może pomóc w projektowaniu?

♦ Jakie komendy i polecenia AI są najbardziej pomocne przy projektowaniu?

♦ Jak korzystać z funkcji usuwania tła z obrazu?

♦ Jak usunąć postać ze zdjęcia, tak, aby nie było po niej śladu?

♦ Jak zmieniać kolory na zdjęciu i dorabiać tło?

♦ Jak edytować zeskanowany fragment gazety lub dokumentu?

♦ Jak stworzyć grafikę, która nigdy wcześniej nie istniała?

Uwaga: Szkolenie jest w formie online i trwa 3 godz. dydaktyczne.

Istnieje możliwość przeprowadzenia takiego szkolenia w Państwa Placówce.

Uczestnicy otrzymają materiały i zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

SZKOLENIA DEDYKOWANE
CANVA dla edukacji - specjalna “moc” nauczycieli
mgr Monika Frysz
CAŁA POLSKA (Cena za grupę)