Strona główna / Szkolenia online / ORM – autorska propozycja postępowania z dziećmi w wieku przedszkolnym

ORM – autorska propozycja postępowania z dziećmi w wieku przedszkolnym

dr Iwona Michalak-Widera

dr n. hum. Iwona Michalak-Widera – logopeda, oligofrenopedagog, trener emisji głosu. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego (pedagogika, logopedia) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego (emisja głosu). Autorka i współautorka kilkunastu książek, a także artykułów, plakatów i ulotek z obszaru logopedii oraz emisji głosu.

05.10.2021

1. Wyrazy dźwiękonaśladowcze wstępem terapii logopedycznej.
2. Elementy emisji głosu w terapii samogłosek.
3. Najłatwiejsze do wymówienia spółgłoski (poza głoskami dentalizowanymi i głoską [r]) – terapia krok po kroku.
4. Inne oddziaływania wspomagające rozwój mowy.

Szkolenie będzie nagrywane i udostepniane przez 48 godz. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe i zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

ORM – autorska propozycja postępowania z dziećmi w wieku przedszkolnym
dr Iwona Michalak-Widera