Strona główna / mgr Joanna Żądło Gębala

mgr Joanna Żądło Gębala

Strona główna / Dobra Kadra / NASI WYKŁADOWCY

mgr Joanna Żądło Gębala

•  pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny (Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie)
  •  logopeda (Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie)
  •  neurologopeda kliniczny (Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu)
  •  terapeuta ręki,
  • terapeuta miofunkcjonalny,
  • terapeuta ortodoncji funkcjonalnej systemem MFS
  • Od ponad 10 lat wspieram dzieci w rozwoju i kształtowaniu nowych umiejętności.

W swojej karierze zawodowej przeszłam drogę od opiekuna żłobkowego, nauczyciela przedszkolnego i  wczesnoszkolnego, przez stanowisko dyrektora aż po założenie własnego klubu dziecięcego (który prowadziłam 5 lat) i gabinetu logopedyczno-terapeutycznego LOGOPEDICA w Krakowie. Obecnie pracuję w gabinecie głównie z dziećmi i młodzieżą z opóźnionym lub niezakończonym rozwojem mowy, wadami wymowy oraz zaburzonymi funkcjami prymarnymi. Pracuję niedyrektywnie, wykorzystując w terapii zabawę.<