Strona główna / lek. dent. Anna Lubecka

lek. dent. Anna Lubecka

Strona główna / Dobra Kadra / NASI WYKŁADOWCY

lek. dent. Anna Lubecka

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, stażystka w Klinikach Uniwersyteckich w Bonn i Neapolu oraz prywatnej klinice w Austrii, specjalistka stomatologii ogólnej, ale to w ortodoncji osiągnęła światowy poziom umiejętności i kompetencji. Uzyskała Dyplom Ortodonty Klinicznego w The City of London Dental School. Od 2015 roku prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu ortodoncji. Wraz z dr Derekiem Mahony – światowej klasy ortodontą – prowadziła szkołę ortodoncji dla lekarzy dentystów. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, European Orthodontic Society oraz International Associacion for Orthodontics. Obecnie pełni funkcję Wiceprezydenta Polskiej Sekcji International Associacion for Orthodontics.