Strona główna / Nagrane webinary / Elementy metody werbo-tonalnej cz.1 i cz.2

Elementy metody werbo-tonalnej cz.1 i cz.2

mgr Karolina Nowak-Kuna

studia magisterskie APS na kierunku: Pedagogika Specjalna - kierunek: „Logopedia”, dwuletnie studium pomaturalne na kierunku: „Protetyk słuchu” oraz dwuletnie studia podyplomowe na APS na kierunku: „Wczesna interwencja. Pomoc dziecku i rodzinie”.

Logopedzi, neurologopedzi.

Serdecznie zapraszamy do zakupu 2 nagrań obejmujących I i II cześć elementów metody werbo-tonalnej. Każde z nagrań obejmuje 2 godziny praktycznych wskazówek do pracy z dziećmi. Nie można kupić oddzielnie I albo II części, obie części tworzą całość.

W trakcie kursu zostaną Państwo zapoznani z 47 propozycjami zabaw werbo-tonalnych dotyczących samogłosek oraz sylab. Jest to więc propozycja skierowana do rodziców oraz terapeutów dzieci w pierwszych trzech latach życia. Zabawy są bazą do pracy nie tylko z dziećmi z niedosłuchem ale z każdym innym wyzwaniem rozwojowym, a także do zabaw stymulujących rozwój komunikacji werbalnej u dzieci z grupy ryzyka."

1. Czym jest metoda werbo-tonalna.

2. Propozycje zabaw samogłoskowych dla dzieci w pierwszym roku życia.

3. Propozycje zabaw sylabowych dla dzieci w pierwszych trzech latach życia.

Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe.

Nagrane webinary
Elementy metody werbo-tonalnej cz.1 i cz.2