Strona główna / Szkolenia online / Sygmatyzm właściwy: międzyzębowość, boczność i inne

Sygmatyzm właściwy: międzyzębowość, boczność i inne

dr Iwona Michalak-Widera

dr n. hum. Iwona Michalak-Widera – logopeda, oligofrenopedagog, trener emisji głosu. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego (pedagogika, logopedia) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego (emisja głosu). Autorka i współautorka kilkunastu książek, a także artykułów, plakatów i ulotek z obszaru logopedii oraz emisji głosu.

29.11.2021

1. Sygmatyzm międzyzębowy

- istota problemu, objawy i przyczyny
    - terapia logopedyczna – studia przypadków

2. Sygmatyzm boczny

- definicja, etiologia, diagnoza, praktyka

3. Inne sygmatyzmy właściwe m. in. dorsalny

Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, zaświadczenie i dostep do nagrania na 48 godz.

Sygmatyzm właściwy: międzyzębowość, boczność i inne
dr Iwona Michalak-Widera