Strona główna / Szkolenia online / Mowa bezdźwięczna – postępowanie logopedyczne

Mowa bezdźwięczna – postępowanie logopedyczne

dr Agnieszka Banaszkiewicz

Agnieszka Banaszkiewicz, logopeda i neurologopeda, językoznawca, dydaktyk i metodyk logopedii, która od 20 lat prowadzi diagnozę i terapię logopedyczną dzieci oraz dorosłych z różnymi zaburzeniami mowy. Od 2009 roku pracuje regularnie z pacjentami z wadami wrodzonymi twarzoczaszki (np. poważne wady zgryzu, rozszczep podniebienia) w Poradni Ortodontycznej UCS przy Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Wieloletni nauczyciel akademicki w Instytucie Logopedii Uniwersytetu Gdańskiego. Zainteresowania pragmatyczne łączy z pracą naukowo-badawczo-dydaktyczną. Autorka książki i licznych artykułów o tematyce logopedycznej i językoznawczej. Praktyczne aspekty logopedii prezentuje w artykułach ukazujących się m. in. w „Forum Logopedy” oraz prowadząc szkolenia dla logopedów. www.logopedia-banaszkiewicz.pl.

10.11.2021

Forma: wykład z pokazem ćwiczeń

Mowa bezdźwięczna:

- charakterystyka zaburzenia,

- wskazówki diagnostyczne,

- przyczyny,

- ćwiczenia przygotowawcze,

- kolejność wywoływania głosek,

- sposoby udźwięczniania (wywoływania) głosek,

- nagrania pacjentów z mową bezdźwięczną.

UWAGA: SZKOLENIE BĘDZIE NAGRYWANE, UCZESTNICY BĘDĄ MIELI DOSTĘP PRZEZ 48 GODZ.

Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe i zaświadczenia o ukończeniu szkolenia online.

Mowa bezdźwięczna – postępowanie logopedyczne
dr Agnieszka Banaszkiewicz