Strona główna / Szkolenia stacjonarne / Trenerski kurs masażu Shantala

Trenerski kurs masażu Shantala

mgr Ilona Brzozowska – Misiewicz

nauczyciel masażu Shantali Special Care licencjonowany na Polskę; wykładowca akademicki /UG, UMK, UKW, WSB, PWSNS, SWPS/, szkoleniowiec, autorka licznych publikacji z dziedziny logopedii, właścicielka firmy PROVITA Brzozowska – Misiewicz Ilona, neurologopeda, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju, certyfikowany międzynarodowy terapeuta koncepcji Castillo Moralesa, certyfikowany terapeuta Neurofunkcjonalnej Reorganizacji wg.B. Padovan, ukończonych V modułów z superwizjami i refreshami, terapeuta konduktywnej terapii manualnej Sanjo, ukończone III moduły.

OLSZTYN
19.11.2022 (sobota)
20.11.2022 (niedziela)
We wszystkie dni w godz. 9.00-16.30
logopedzi, pedagodzy, fizjoterapeuci, masażyści, pielęgniarki i pielęgniarki środowiskowe

1. Techniki masażu Shantali pacjenta pediatrycznego

2. Techniki masażu całościowego i segmentarycznego pacjenta dorosłego

3. Odczytywanie sygnałów niewerbalnych u noworodka i niemowlęcia

4. Relacje z przeprowadzonych działań

5. Omówienie zgłaszanych problemów (superwizja masażu)

6. Powtórzenie technik masażu

7. Zapoznanie z metodyką prowadzenia masażu

8. Ewaluacja uczestników kursu prowadzona przez trenera

9. Rozdanie certyfikatów.

Uczestnicy otrzymają materiały i certyfikaty ukończenia kursu.

Uwaga: Uczestnicy otrzymują certyfikat trenera z logo holenderskiej organizacji Instruktora Masażu Shantali Special Care. Certyfikat daje uprawnienia do prowadzenia kursów bazowych, szkolących rodziców i opiekunów dzieci a także do zarobkowego przeprowadzenia masażu relaksacyjnego osób dorosłych.

Uwaga!

Szkolenie składa się z:

I zjazd - szkolenie stacjonarne w dniach 19-20.11.2022r

II zjazd: Superwizja on-line miesiąc po szkoleniu stacjonarnym. Termin zostanie ustalony podczas zjazdu stacjonarnego.

Trenerski kurs masażu Shantala
mgr Ilona Brzozowska – Misiewicz