Strona główna / Szkolenia online / Wpływ aromaterapii u pacjentów z zaburzeniami węchu i smaku

Wpływ aromaterapii u pacjentów z zaburzeniami węchu i smaku

dr n. hum. Anna Regner

Nauczyciel akademicki, neurologopeda, międzynarodowy terapeuta bazujący na neurosensomotorycznych metodach rozwojowych, terapeuta ustno twarzowej metody Castillo Moralesa, instruktor masażu niemowlęcego Petera Walkera z uprawnieniami międzynarodowymi, terapeuta czaszkowo-krzyżowy.

13.09.2022
Logopedzi, neurologopedzi.

1. Krótki zarys historyczny aromaterapii

2. Anatomia i fizjologia zmysłu węchu- Nerw I węchowy

3. Pamięć węchowa i jej wpływ na emocje

4. Zaburzenia zmysłu węchu i smaku

5. Wybrane metody i techniki do badania zmysłu węchu

6. Rodzaje olejków eterycznych i sposoby ich stosowania

7. Urządzenia do stosowania naturalnych olejków eterycznych

8. Zabiegi wykonywane z użyciem olejków eterycznych

9. Zastosowanie aromaterapii u dzieci z ADHD, ADD, MPD, Autyzmie

10. Praktyczne wykorzystanie olejków eterycznych przy zaburzeniach emocjonalnych, układu oddechowego, układu pokarmowego i innych problemach zdrowotnych

Szkolenie będzie nagrane i udostępnione przez kolejne 48 godz.

Uczestnicy otrzymają materiały i zaświadczenia o ukończeniu szkolenia online.

Wpływ aromaterapii u pacjentów z zaburzeniami węchu i smaku
dr n. hum. Anna Regner