Strona główna / Szkolenia online / Komunikacja pozawerbalna bazą do komunikacji werbalnej

Komunikacja pozawerbalna bazą do komunikacji werbalnej

mgr Karolina Nowak-Kuna

studia magisterskie APS na kierunku: Pedagogika Specjalna - kierunek: „Logopedia”, dwuletnie studium pomaturalne na kierunku: „Protetyk słuchu” oraz dwuletnie studia podyplomowe na APS na kierunku: „Wczesna interwencja. Pomoc dziecku i rodzinie”.

03.06.2022

1. Elementy komunikacji pozawerbalnej

2. Rola komunikacji pozawerbalnej

3. Praca głosem

4. Praca mimiką (uczucia)

5. Budowanie kontaktu wzrokowego

6. PAUZA i jej miejsce w terapii małego dziecka

7. Dźwięki paralingwistyczne

8. Gestykulacja

9. Budowanie dialogu

10. Pomoc logopedyczna: LOGORYTMY – wprowadzenie.

Szkolenie będzie nagrywane i udostepniane przez 48 godz.

Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe i zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Komunikacja pozawerbalna bazą do komunikacji werbalnej
mgr Karolina Nowak-Kuna