Strona główna / Szkolenia online / Zabawy wspierające naukę czytania dla najmłodszych dzieci - gotowe scenariusze zabaw grupowych i indywidualnych dla nauczycieli i logopedów.

mgr Agata Kalina

Logopedka, pedagożka, surdologopedka, terapeutka karmienia. Wykładowca UAM Poznań. Prezeska Fundacji „Cali Mali”. Dyrektorka Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Cali Mali”. Autorka programu „LogoSensoryka” dla logopedów oraz „Oswojenie ma znaczenie” dla terapeutów karmienia.

04.04.2022

1. Od głoski do sylaby, od sylaby do wyrazu, od wyrazu do zdania - prosta droga do nauki czytania dla najmłodszych dzieci

2. Pomoce szybkie, łatwe i dostępne w duchu DIY

3. Zabawy z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku - gotowe sposoby i scenariusze

4. Proste melodie

5. Połączenie nauki czytania z zabawą ruchową, słuchową, sensoryczną

6. Gotowe zestawy pomocy i scenariuszy dla logopedów, pedagogów i rodziców małych dzieci.

Webinar będzie nagrywany i dostępny przez 48 godz., uczestnicy otrzymają materiały i zaświadczenie o ukończeniu webinaru.

mgr Agata Kalina
04.04.2022 (poniedziałek)