Strona główna / Szkolenia online / Zaburzenia i dysfunkcje stawów skroniowo żuchwowych - wybrane manualne techniki terapii

dr n. hum. Anna Regner

Nauczyciel akademicki, neurologopeda, międzynarodowy terapeuta bazujący na neurosensomotorycznych metodach rozwojowych, terapeuta ustno twarzowej metody Castillo Moralesa, instruktor masażu niemowlęcego Petera Walkera z uprawnieniami międzynarodowymi, terapeuta czaszkowo-krzyżowy.

14.05.2022
Logopedzi, neurologopedzi.

1. Ogólne wprowadzenie do anatomii stawów skroniowo -żuchwowych

2. Mechanika stawu skroniowo- żuchwowego (ruchy żuchwy)

3. Najczęstsze przyczyny  zaburzeń czynności stawów skroniowo- żuchwowych

4. Praktyczne ćwiczenia na stawach skroniowo- żuchwowych  (przed lustrem lub z partnerem)

Prosimy o przygotowanie: rękawiczki, lustro, karimata, mata lub stół rehabilitacyjny, nawilżone chusteczki, korek po szampanie lub korek po winie, butelka wody.

Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz zaswiadczenie o ukończeniu szkolenia.

UWAGA: SZKOLENIE NIE JEST NAGRYWANE

dr n. hum. Anna Regner