Strona główna / Szkolenia stacjonarne / KURS – PEDIATRIC FEEDING DISORDERS w praktyce logopedy – strategie diagnostyczno-terapeutyczne MODUŁ III

13.05.2022 (piątek)
14.05.2022 (sobota)
I dzień: 16.00-20.00
II dzień: 9.00-17.00

Logopedzi, neurologopedzi

MODUŁ 3

Terapia karmienia i jedzenia – indywidualne ścieżki terapeutyczne – wyzwania XXI wieku

1. Czym jest terapia karmienia i jakie są jej granice?

2. Dysfagia w pediatrii czyli kiedy karmienie doustne dziecka nie jest bezpieczne.

3. Wyzwania w zakresie karmienia dzieci z chorobami genetycznymi i neurologicznymi. Przykłady kliniczne.

4. Jak programować terapię karmienia – czy jest jeden słuszny standard postępowania?

5.  Praca z pacjentem – diagnoza i programowanie terapii. Praca z materiałem filmowym.

W trakcie szkolenie wiedza teoretyczna będzie poparta danymi naukowymi, zdjęciami, materiałem filmowym i ćwiczeniami praktycznymi.

Po ukończeniu każdego modułu (Każdy moduł trwa 16 godzin dydaktycznych rozłożonych na dwa dni szkoleniowe) Uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Po ukończeniu 3 MODUŁÓW Uczestnik otrzymuje certyfiat TERAPEUTY PEDIATRIC FEEDING DISORTERS.

Każdy Uczestnik szkolenia, będzie miał możliwość dołączenia do zamkniętej grupy na Facebook’u „ PEDIATRIC FEEDING DISORDES” dedykowanej naszym kursantom. Grupa będzie kontynuacją ścieżki edukacyjnej.

13.05.2022 (piątek)
14.05.2022 (sobota)