Strona główna / Szkolenia online / Wywoływanie wybranych głosek

Wywoływanie wybranych głosek

dr Iwona Michalak-Widera

dr n. hum. Iwona Michalak-Widera – logopeda, oligofrenopedagog, trener emisji głosu. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego (pedagogika, logopedia) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego (emisja głosu). Autorka i współautorka kilkunastu książek, a także artykułów, plakatów i ulotek z obszaru logopedii oraz emisji głosu.

18.05.2022
Logopedzi, studenci logopedii.

1. Wywoływanie samogłosek ustnych

• ciut teorii

• emotikony-emocje, onomatopeje

• autorska propozycja postępowania

2. Wywoływanie spółgłosek krok po kroku

• głoski dwuwargowe „p, b, m”

• głoski wargowo-zębowe „f, w”

• głoski przedniojęzykowo-zębowe „t, d, n” oraz przedniojęzykowo-dziąsłowa „l”

• głoski tylno-językowe „k, g, h/ch”

Webinar będzie nagrywany i dostępny przez 48 godz., uczestnicy otrzymają materiały i zaświadczenie o ukończeniu webinaru.

Wywoływanie wybranych głosek
dr Iwona Michalak-Widera