Strona główna / Szkolenia stacjonarne / Wczesna interwencja logopedyczna dzieci do 3 r. ż. - NOWA WERSJA

Wczesna interwencja logopedyczna dzieci do 3 r. ż. - NOWA WERSJA

mgr Karolina Nowak-Kuna

studia magisterskie APS na kierunku: Pedagogika Specjalna - kierunek: „Logopedia”, dwuletnie studium pomaturalne na kierunku: „Protetyk słuchu” oraz dwuletnie studia podyplomowe na APS na kierunku: „Wczesna interwencja. Pomoc dziecku i rodzinie”.

12.03.2022
Logopedzi, studenci logopedii.

Udoskonalona wersja szkolenia - 2022

1. Główne zasady i założenia pracy