Strona główna / Szkolenia stacjonarne / Elementy metody werbo-tonalnej w pracy z pacjentem do 3 r. ż.

Elementy metody werbo-tonalnej w pracy z pacjentem do 3 r. ż.

mgr Karolina Nowak-Kuna

studia magisterskie APS na kierunku: Pedagogika Specjalna - kierunek: „Logopedia”, dwuletnie studium pomaturalne na kierunku: „Protetyk słuchu” oraz dwuletnie studia podyplomowe na APS na kierunku: „Wczesna interwencja. Pomoc dziecku i rodzinie”.

05.02.2022

1. Merytoryczne wprowadzenie do metody werbo-tonalnej

2. Metoda werbo-tonalna od poczęcia

3. Osiem najważniejszych zasad prowadzenia terapii werbo-tonalnej

4. Miejsce komunikacji pozawerbalnej w terapii werbo-tonalnej

5. Zabawy samogłoskowe w pierwszym półroczu życia dziecka

6. Zabawy sylabowe w pracy z małym pacjentem.

Szkolenie ma wymiar praktyczny. Prosimy o zabranie ze sobą karimaty, pomponu, chusty,  grubej linki długość 1m, bączka, sprężynki plastikowej, sporej lalki lub miśka (tak aby ruszać jego dłońmi) - jeśli nie posiadają Państwo tych zabawek mile widziana jest improwizacja. Prosimy o wygodny strój (szkolenie odbywa się na karimatach) a także o naładowanie telefonu i wyczyszczenie karty pamięci - będziemy dużo nagrywać."

Uczestnicy otrzymają materiały i zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Elementy metody werbo-tonalnej w pracy z pacjentem do 3 r. ż.
mgr Karolina Nowak-Kuna
05.02.2022 (sobota)