Strona główna / Szkolenia online / Badanie logopedyczne - praktyczne wskazówki

Badanie logopedyczne - praktyczne wskazówki

dr Iwona Michalak-Widera

dr n. hum. Iwona Michalak-Widera – logopeda, oligofrenopedagog, trener emisji głosu. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego (pedagogika, logopedia) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego (emisja głosu). Autorka i współautorka kilkunastu książek, a także artykułów, plakatów i ulotek z obszaru logopedii oraz emisji głosu.

12.10.2021

1. Badanie przesiewowe a pełne badanie mowy

2. Diagnoza logopedyczna krok po kroku, z uwzględnieniem m. in. oceny słuchu fonemowego, fonetycznego, fizycznego i kinestezji artykulacyjnej, sprawności narządów mowy, czynności pokarmowych, artykulacji

3. Narzędzia diagnostyczne.

Szkolenie będzie nagrywane i udostepniane przez 48 godz. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe i zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Badanie logopedyczne - praktyczne wskazówki
dr Iwona Michalak-Widera