Strona główna / Szkolenia online / Zabawy wspierające komunikację dla dzieci w wieku 0-3 lat.

Zabawy wspierające komunikację dla dzieci w wieku 0-3 lat.

mgr Agata Kalina

Logopedka, pedagożka, surdologopedka, terapeutka karmienia. Wykładowca UAM Poznań. Prezeska Fundacji „Cali Mali”. Dyrektorka Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Cali Mali”. Autorka programu „LogoSensoryka” dla logopedów oraz „Oswojenie ma znaczenie” dla terapeutów karmienia.

17.11.2021
Logopedzi, neurologopedzi, studenci logopedii.

- Jakie są podstawowe umiejętności komunikacyjne małego dziecka?
- Jak możemy badać umiejętności komunikacyjne pacjenta?
- Komunikacja werbalna i pozawerbalna.
- Jakie komunikaty pozawerbalne kieruje do nas dziecko?
- Od czego zacząć?
- Proste zabawy, służące do diagnozy oraz do pracy nad bazą komunikacji.
- Co może zakłócać komunikację w rodzinie czy w gabinecie terapeuty?
- Zabawy, wspierające komunikację.

Czego uczestnik się nauczy?

- Obserwować i diagnozować podstawowe umiejętności komunikacyjne dziecka.
- Wprowadzać proste techniki i zabawy wspierające rozwój komunikacji pacjenta.
- Bawić się z dzieckiem, wspierając jego komunikację i bazę do powstania pierwszych słów.

Webinar będzie nagrywany i dostępny przez 48 godz., uczestnicy otrzymają materiały i zaświadczenie o ukończeniu webinaru.

Zabawy wspierające komunikację dla dzieci w wieku 0-3 lat.
mgr Agata Kalina
17.11.2021 (środa)