Strona główna / Szkolenia online / Zabawy wspierające komunikację dla dzieci w wieku 0-3 lat.

Zabawy wspierające komunikację dla dzieci w wieku 0-3 lat.

mgr Agata Kalina

Logopedka, pedagożka, surdologopedka, terapeutka karmienia. Wykładowca UAM Poznań. Prezeska Fundacji „Cali Mali”. Dyrektorka Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Cali Mali”. Autorka programu „LogoSensoryka” dla logopedów oraz „Oswojenie ma znaczenie” dla terapeutów karmienia.

28.02.2022
Logopedzi, neurologopedzi, studenci logopedii.

1. Jakie są podstawowe umiejętności komunikacyjne małego dziecka?

2. Jak możemy badać umiejętności komunikacyjne pacjenta?

3. Komunikacja werbalna i pozawerbalna.

4. Jakie komunikaty pozawerbalne kieruje do nas dziecko?

5. Od czego zacząć?

6. Proste zabawy, służące do diagnozy oraz do pracy nad bazą komunikacji.

7. Co może zakłócać komunikację w rodzinie czy w gabinecie terapeuty?

8. Zabawy, wspierające komunikację.

Czego uczestnik się nauczy?

Obserwować i diagnozować podstawowe umiejętności komunikacyjne dziecka.
Wprowadzać proste techniki i zabawy wspierające rozwój komunikacji pacjenta.
Bawić się z dzieckiem, wspierając jego komunikację i bazę do powstania pierwszych słów.

Szkolenie będzie nagrywane i dostępne przez 48 godz., uczestnicy otrzymają materiały i zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Zabawy wspierające komunikację dla dzieci w wieku 0-3 lat.
mgr Agata Kalina
28.02.2022 (poniedziałek)